نتایج جستجو برای عبارت :

پناهگاهی به سستی تار عنکبوت!

1-عنکبوت بی خطر
بیش از 99.99 درصد از عنکبوت ها در دسته های بی خطر قرار میگیرند. تقریبا تمام عنکبوت ها برای عبور نیش از پوست انسان بسیار کوچک هستند.
2- عنکبوتهای تحریک کننده
چند خانواده عنکبوتها بین گروه بی خطر و خطرناک قرار میگیرند. این عنکبوت ها می توانند انسان را گاز بگیرند، اما سم آنها نمی تواند آسیب جدی ایجاد کند. علائم نیش عنکبوت های تحریک کننده خفیف و کوتاه مدت است. این علایم معمولا شامل ورم یا تاول در محل نیش میباشد و ممکن است موجب تب خفیف م
بسم الله الرحمن الرحیم
+خواب خیلی بدی می دیدم..شبی که با ناراحتی خوابیدم!
وسط یه قلعه تو‌محاصره زامبیا!
داخل یه اتاق مورد حمله سه تا عنکبوت قرار گرفتم!
تهشم وقتی میخواستم شیر آب رو باز کنم تا جای نیش عنکبوت رو آب بگیرم به جای آب پاهای چسبون یه هشتپای زنده بیرون افتاد! افتضاح بود...
دانلود فیلم سینمایی عنکبوت محصول 1399 اثری از ابراهیم ایرج زاد, دانلود فیلم سینمایی عنکبوت با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی عنکبوت جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود فیلم سینمایی

ادامه مطلب
چند شب پیش عنکبوتی را که گوشه‌ی اتاق خوابم تار تنیده بود دیدم. خیلی آرام حرکت می‌کرد گویی مدت ها بود که آنجا گیر کرده بود و نمی‌توانست برای خودش غذایی پیدا کند.با لحنی آرام و مهربان به او گفتم:"نگران نباش کوچولو الان از اینجا نجاتت می‌دهم" 
یک دستمال کاغذی در دست گرفتم و سعی کردم به آرامی عنکبوت را بلند کنم و در باغچه خانه‌مان بگذارمش
اما مطمئنم که آن عنکبوت بیچاره خیال کرد من می‌خواهم به او حمله کنم، چون فرار کرد و لابه‌لای تارهایش پنهان
رشته های افکارم را تار عنکبوت فرا گرفته / پیوندهای زندگی ام را موریانه خورده...بیماری و فراوانی مشکلات زندگی بدنم را ضعیف تر کرده...روحم در گوشه ای از جسمم قرنطینه شده / اما این وضع نتوانسته مرا از پای در بیاورد...باید خانه تکانی کرد...خانه دل را تمیز کرد / تارهای عنکبوت را زدود / و موریانه ها را از بین برد / شاید موریانه ها وظیفه شان خوردن متن پیمان نامه نفس است با روح...شاید.../ باید روح را آزاد کرد / کثیفی ها را زدود / شاید نشود لباس نو خرید / اما می شو
سلام...
مجموعه قصه های سرزمین اشباح رو من 1_2 سال پیش شروع کردم و جلد اولش رو خوندم ولی چون از کتابخونه میگرفتم و میخوندم جلد دومش دست کی امانت بود و نتونستم بخونمش...جلد سوم رو شروع کردم ولی متوجه نمیشدم بعضی ماجراهاش رو...
تا اینکه چند روز پیش با پاییز رفته بودیم کتابخونه و دیدم جلد دومش هم اومده...
و من دوباره افتادم تو دور خوندن این مجموعه:)

داستانش:یه پسره به اسم دارن (همون اسم نویسنده ش دارن شان)با دوستش میره به یک سیرک عجایب که نمایش ببینه...تو
سلام...
مجموعه قصه های سرزمین اشباح رو من 1_2 سال پیش شروع کردم و جلد اولش رو خوندم ولی چون از کتابخونه میگرفتم و میخوندم جلد دومش دست کی امانت بود و نتونستم بخونمش...جلد سوم رو شروع کردم ولی متوجه نمیشدم بعضی ماجراهاش رو...
تا اینکه چند روز پیش با پاییز رفته بودیم کتابخونه و دیدم جلد دومش هم اومده...
و من دوباره افتادم تو دور خوندن این مجموعه:)

داستانش:یه پسره به اسم دارن (همون اسم نویسنده ش دارن شان)با دوستش میره به یک سیرک عجایب که نمایش ببینه...تو
✨مگس و عنکبوت✨
افلاطون روزی شاگردان خود را گردش علمی برد. در کوه و دشت در طبیعت سبز بهاری گشتند و از افلاطون، فلسفه وجود آموختند.
وقت استراحت مشغول خوردن، غذا شدند. مگس ای مزاحم غذا خوردن افلاطون شد و مدام بر روی غذای او می‌خواست نزدیک شود و بنشیند. افلاطون قدری از غذای خود در مقابل مگس گذاشت، مگس از آن مکید. افلاطون خواست شاگردانش به توجه مگس را زیر نظر داشته باشند. مگس بر خواسته و روی دست یکی از شاگردان که قدری زخم بود و خون داشت نشست و مشغو
شاید باورش برای افراد سخت باشد که موزی وجود دارد که می تواند باعث کشته شدن انسان می شود، در ادامه با علت کشنده بودن این نوع موز آشنا می شوید.
چندان فرق نمی کند که برای خرید به فروشگاه می روید یا مغازه های محلی اما همیشه بخاطر داشته باشید محصولاتی را که می خرید بخصوص میوه و سبزیجات را بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشند و در صورت آگاهی از آلودگی فروشنده را درجریان بگذارید. شاید تا بحال نشنیده باشید که موز می تواند در عرض دو ساعت موجب مرگ افراد شو
من از کودکی همیشه از حشرات نفرت داشتم. با اینکه یه دوره ای تو دبستان به ظن خودم آزمایشات علمی روی مورچه ها میکردم، اما تا جایی که یادمه از برخورد با حشرات وحشت داشتم. از شانس بد من هم، حشرات جزو پر تعداد ترین موجودات زنده در طبیعت هستن و برخورد باهاشون اجتناب ناپذیره. یادمه تو یکی از خونه هایی که زندگی میکردیم، یه عنکبوت نسبتا بزرگی، گوشه اتاقم لونه داشت. من برای بار اول تصمیم گرفتم نابودش نکنم و باهاش زندگی کنم. براش حشرات کوچیک شکار میکردم و
بسم الله الرحمن الرحیم

هرکه این سوره را تلاوت کند حقتعالی به عدد هر مومن و منافقی که بوده و خواهد بود ده حسنه به او کرامت کند واگر د ر شب بیست وسوم رمضان خوانده شود  از اهل بهشت باشد .جهت تب دائم و درد ها شدن آن در آب و نوشیدن آن آب نافع است
در شب ۲۳ ماه مبارک،خواندن مکرردعای اللهم کن لولیک، دعا برای ظهور حضرت حجت عجل الله فرجه، هزار مرتبه سوره قدر، و نیز یک بار سوره دخان، عنکبوت، روم و گفتن ۲۲۵ مرتبه ذکر «یا طُهر یا طاهر یا طهور یا طیهور یا طیهار» را سفارش شده است.
دستیار وردپرس
سایت دستیار وردپرس

WassUp یک پلاگین وردپرس برای تجزیه و تحلیل ترافیک بازدید کنندگان می باشد .
این افزونه امکاناتی از جمله آمار دقیق در زمان واقعی، تعداد زیادی از اطلاعات زمان سنجی دقیق، ردیابی قابل تنظیم، نمایش زنده، تعداد بازدید کننده و بازدید صفحه، آمار بالا، نمودارها، ژئوکاچ آی پی، نقشه و …. را فراهم می نماید.
ویژگی های ردیابی پیشرفته WassUp :◾ شناسایی کاربران ثبت نام شده از بازدیدکنندگان ناشناس و مدیران از سایر کاربران ثب
نام فارسی : مرد عنکبوتی ۱
زبان : فارسی + زبان اصلی
صوت دوبله بصورت جداگانه
سال تولید : ۲۰۰۲
محصول کشور : آمریکا
 ژانر : اکشن | ماجراجویی | فانتزی
کیفیت : BluRay 720p – ۱۰۸۰p – x265
ستارگان : Kirsten Dunst , Willem Dafoe, Tobey Maguire
خلاصه فیلم  :  یک نوجوان دبیرستانی خجالتی و ترسو بعد از اینکه توسط یک عنکبوت جهش یافته گزیده میشود، خصوصیاتی همانند عنکبوت ها در بدن خود مشاهده می کند. بعد از حادثه غم انگیزی که برای خانواده اش رخ می دهد، او تصمیم می گیرد از این توانایی های منح
از آیه 33 سوره ی عنکبوت: 
لاتخف و لاتحزن انا منجوک
نترس و غمگین نباش؛ ما تو را نجات خواهیم داد.

یونس که از شکم نهنگ نجات پیدا کرد؛ آتش که بر ابراهیم سرد شد...شده یکی بغلت کنه بعد غم و دلتنگی و خستگی و اعتراضت شسته بشه و فقط حال خوب بمونه؟ ایمان همون آغوشه. ایمان ما رو نه فقط از "جهان فاسد مردم " که از خودمون هم نجات میده.
برای خودمون آغوش بخواهیم یا بسازیم؛ آغوشی از جنس امنیت، جنس ایمان.

چند شب پیش عنکبوتی را که گوشه ی اتاق خوابم تار تنیده بود دیدم. خیلی آرام حرکت میکرد گویی مدت ها بود که آنجا گیر کرده بود و نمی‌توانست برای خودش غذایی پیدا کند. با لحنی آرام و مهربان به او گفتم:"نگران نباش کوچولو الان از اینجا نجاتت میدهم." یک دستمال کاغذی در دست گرفتم و سعی کردم به آرامی عنکبوت را بلند کنم و در باغچه‌ی خانه مان بگذارمش. اما مطمئنم که آن عنکبوت بیچاره خیال کرد من میخواهم به او حمله کنم چون فرار کرد و لابه‌لای تارهایش پنهان شد. ب
چند شب پیش عنکبوتی را که گوشه ی اتاق خوابم تار تنیده بود دیدم. خیلی آرام حرکت میکرد گویی مدت ها بود که آنجا گیر کرده بود و نمی‌توانست برای خودش غذایی پیدا کند. با لحنی آرام و مهربان به او گفتم:"نگران نباش کوچولو الان از اینجا نجاتت میدهم." یک دستمال کاغذی در دست گرفتم و سعی کردم به آرامی عنکبوت را بلند کنم و در باغچه‌ی خانه مان بگذارمش. اما مطمئنم که آن عنکبوت بیچاره خیال کرد من میخواهم به او حمله کنم چون فرار کرد و لابه‌لای تارهایش پنهان شد. ب
1- به طور میانگین مردم از عنکبوت بیشتر می ترسند تا از مرگ.
2- حلزون می تواند سه سال بخوابد.3- اگر جمعیت چین در یک صف مقابل شما راه بروند، این صف به خاطر سرعت تولید مثل هیچ وقت تمام نخواهد شد.4- خطوط هوایی آمریکا با کم کردن فقط یک زیتون از سالاد هر مسافر در سال 1987 توانست 40 هزار دلار صرفه جویی کند.5- ملت آمریکا بطور میانگین روزانه 73 هزار مترمربع پیتزا می خورند.

ادامه مطلب
تا جایی که همه به یاد می آورند خیابان وحشت را تاریکی در بر گرفته و شب پایدارهمچنان ادامه داشت. اما وقتی ملیون ها عنکبوت از خانه ی شماره ی 5 فرار کردند و همه جا با تار های خفه کننده ی خود پوشاندند خیابان وحشت سیاه تر شد.لوک ریسوس وکلو
در جست و جوی سومین یادگاری پدران موسس خیابان وحشت هستندکه قلب یک مومیایی باستانی است.آن ها به نبرد باعنکبوت های سیاه و غیر عادی می پردازند غافل از این که عالی جناب اتو اسنیر هم در لحظه مصمم به جنگ با آن هاست...
سوز سرد دست می اندازد به استخوان هایم و خود را بالا می کشد، پیش می رود از بازوها به سمت گردنم. سلولهایم به نوبت جان می دهند، دست می گذارند بر شاهرگ زندگی، فشارش می دهند، خفه می شوند.
پلک ها کمی از هم فاصله می گیرند، از پشت یک لایه غبار، بین شاخ و برگهای سبز، به دنبال دارکوبها می گردم. از دوردست زوزه ی سگی بر دیواره های جمجمه پنجه می کشند و مگسی جان می دهد؛ آرام پشت سراب پنجره. عنکبوت در کمین است، انگشتانم به تارهای چسبناکش آغشته اند. چیزی سوت می
تو رو تو گورِ من نمیذارن
بیخودی رو سرم حجاب نکش
تویی و دینت و خدای خودت
واسه من جانمازو آب نکش
تار موهامو ول کن حاج آقا
ریش تو ریشه‌مونو سوزونده
فکر تار عنکبوت ذهنت باش
ذهن تو چند قرن عقب مونده!
ذکرتو هی بلندتر میگی
بلکه گوش یه شهرو کر بکنی
پیچ تقواتو یکّمی شل کن 
نمیخواد دنیا رو خبر بکنی
کی از این ارزشا پرت کرده؟!
فکرای احمقانه مذهب نیست
دل تو سوت و کور و تاریکه
اینجا اونقدری که میگی شب نیست
اگه چَن قرنِ پیش می‌بودی
به چی حس غرور می‌کردی؟
شک ن
علیرضا زمانی (زاده ۲۱ دی ۱۳۷۲ تهران) جانورشناس ایرانی و پژوهشگر در زمینهٔ رده‌بندی عنکبوت‌ها است.
از دوران کودکی علاقه‌مند به طبیعت و موجودات زنده بوده، ولی از آن میان عنکبوت‌ها همواره برایش جذابیت بیشتری داشتند.[۷][۸] به خاطر این علاقه، از دوران کودکی اقدام به جمع‌آوری نمونه‌های مختلف و نگهداری از آن‌ها می‌کرد؛ تا این که در دوره دبیرستان به‌طور اتفاقی گونه‌ای از عنکبوت‌ها را پیدا نمود که از نظر پزشکی دارای گزشی خطرناک بوده و گزا
شاید شما هم شبیه به این جملات را که درواقع تشویق به گناه هستند را شنیده باشید: «گناهش گردن من!»؛ «یک‌شب که هزار شب نمیشه!»؛ «موسی به دین خود عیسی به دین خود!» و… . دراین‌باره آیه 112 سوره عنکبوت به کفاری اشاره دارد که عده‌ای از مؤمنین را به گناه و سرکشی تشویق می‌کنند: […]
نوشته تشویق به گناه؛ از عوامل تشدید عذاب در قیامت اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
گاهی آدم باید بنشیند وسط گرفتاری‌ها با خودش بگوید:
ما به فلک بوده‌ایم یار ملک بوده‌ایم   
باز همان جا رویم جمله که آن شهر ماست
بلکه حالش بهتر شود...
+ «هرکس که همواره انتظار روبه‌رو شدن با پروردگارش را دارد، (بداند که) قطعا زمان تعیین‌شدهٔ (دیدار) خدا خواهد آمد...»
سورهٔ عنکبوت | آیهٔ۵
یادتونه قبلا چقدر غر می‌زدم که تو آزمایشگاه میزم دم دره و هی باید بلند شم درو باز کنم و هر کی میاد تو از من می‌پرسه دکتر کو و اینا؟
از وقتی اومدم اینجا، نه تنها میزم دم دره، که فک کنم دم درِ مورچه‌ها هم هست! چون هر چند دقیقه یه بار باید از رو دست یا صورتم مورچه جمع کنم :|
+ تنوع هم داره‌ها! مثلا چند روز پیش به جای مورچه، یه دونه عنکبوت کوچولو بود:)))
+ البته که بر خلاف قبل، با وجود این وضعیت باز هم خدا را شاکرم! (اینم از نتایج ۲ ماه خونه موندن!)
سوالات ۱۶آبان ۹۸

1- در آیه 101 سوره عمران ، بر جایگاه چه چیزی بر ایمان بر خدا تاکید شده ایست؟

1) کتاب خدا
2) رسول خدا
3) هردو مورد 

2- قرآن در مورد خوبی ها و بدی هایی که به انسان می رسد ، چه تعبیری دارد؟

1) خوبی ها از خداست
2) بدی ها از شماست
3) هر دو مورد 

3- قرآن سستی بنای شرک و تکیه به غیر خدا را به چه چیزی تشبیه کرده است؟

1) لانه کبوتر
2) خانه عنکبوت
3) لانه مورچه

4- رابطه تعلیم و تزکیه در قرآن چگونه است؟

1) تقدم تعلیم بر تزکی
سوالات ۱۶آبان ۹۸

1- در آیه 101 سوره عمران ، بر جایگاه چه چیزی بر ایمان بر خدا تاکید شده ایست؟

1) کتاب خدا
2) رسول خدا
3) هردو مورد 

2- قرآن در مورد خوبی ها و بدی هایی که به انسان می رسد ، چه تعبیری دارد؟

1) خوبی ها از خداست
2) بدی ها از شماست
3) هر دو مورد 

3- قرآن سستی بنای شرک و تکیه به غیر خدا را به چه چیزی تشبیه کرده است؟

1) لانه کبوتر
2) خانه عنکبوت
3) لانه مورچه

1) تقدم تعلیم بر تزکی
زن عنکبوتی دیگر رها شده و احساساتش از بین رفته .  در خانه خود با جرم و جنایت مبارزه میکند ولی نمیداند که بعد از هر مصیبت ، مصیبتی دیگر در راه است . دنیا او را لرزانده است . در حالی که دوستان عنکبوتی اش در حال از بین رفتن هستند . و در راه پیدا کردن خودش به دام افتاده است . و باید با یکی از کسنده ترین دشمنانش روبرو شود گوئن گوبلین .آیا با توجه به اینکه زندگی او از همه طرف در معرض خطر قرار گرفته است ، آیا دلیلی وجود دارد که ما او را عنکبوت شبح می نامیم ؟
در قرآن کریم نام حدود 35 حیوان آمده است. پرندگان و حشراتی که در قرآن از آنها نام برده شده، عبارتند از:
سلوى = بلدرچین (بقره،57)، بَعوض = پشه (بقره،26)، ذباب = مگس (حجّ،73)، نحل = زنبور عسل (نحل،68)، عنکبوت (عنکبوت،41)، جراد = ملخ (اعراف، 133)، هدهد = شانه به سر (نمل،27)، غراب = کلاغ (مائده، 31)، ابابیل = احتمالا پرستو (فیل،3)، نمل = مورچه (نمل، 18)، فراش = پروانه (قارعه،4)، قُمَّل = شپش (اعراف،133)

علاوه بر موارد فوق، نام حیوانات دیگری نیز در قرآن وجود دارد، چون:
قرد
Spider-Verse برای Spider-Gwen خطر ناک است ! چه می شود اگر گوئن استیسی توسط عنکبوت رادیواکتیو گاز گرفته شود ، نه پیتر پارکر؟ در  خیابان 64  چه میگذرد ؟! در آنجا ، گوئن زن عنکبوتی که شگفت انگیز است - به دنبال دلیل مرگ پیتر پارکر میرود ! و این خبر بدی است ، به خصوص که پدر گوئن پلیس است! هنگامی که یک انسان مانند او با مشکل روبرو شود ، خاطرات دردناکی را برای گوئن به ارمغان می آورد - اما آیا سپر قدرتمند کاپیتان امریکا چیز جدیدی است ؟
ادامه مطلب
#حدیث_مهدوی
امام زین العابدین(ع)
«فی القائم سنة من نوح و هو طول العمر».
«در قائم ما نشانی از حضرت نوح است و آن طول عمر است».
کمال الدین صدوق/ ص322در قرآن کریم مدت دعوت حضرت نوح بعد از بعثت و پیش از طوفان 950 سال آمده است. سوره‌ی عنکبوت/ آیه14
در مقاله نمای شیشه ای مختصری درباره نمای اسپایدر صحبت کردیم حال در این مقاله قصد داریم جزییات بیشتری از نمای اسپایدر و شیشه اسپایدر بگوییم. تا شما خوانندگان عزیز بتوانید با ذهنی باز متریال نمای ساختمان خود را انتخاب کنید.معرفی شیشه اسپایدر:
علت نام گذاری نمای اسپایدر به این نام دو علت دارد که یکی به دلیل این است که یراق آلاتی که برای اتصال این شیشه اسپایدر استفاده می شود شبیه به عنکبوت هستند از این رو به آنها شیشه های عنکبوتی و در اصل شیشه ا
Black Panther - Trouble in Wakanda 2018 1080p,Lego Marvel Super Heroes,انیمیشن پلنگ سیاه Black Panther: Trouble in Wakanda 720p,انیمیشن کوتاه لگو مارول پلنگ سیاه,پلنگ سیاه,دانلود انیمیشن Black Panther Trouble in Wakanda 2018,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود فیلم پلنگ سیاه,دوبله فارسی,عنکبوت سیاه,کاپیتان آمریکا,لارا بایلی,لگو,مارول,مایکل دی. بلک,مرد آهنی,هالک,
ادامه مطلب
۲۰ نکته عجیب ولی واقعی در دنیا
در این مطلب می خواهیم به بیست نکته از نکات عجیب و جالب ولی واقعی اشاره کنیم. پس با ما همراه باشید. 
اگر شما هم مثل من حوصله‌تان سر رفته و نمی‌دانید چکار کنید، یک نگاه به این لیست بیندازید و مطمئنا چیزهایی عجیب می‌خوانید که نمی‌دانستید واقعی هستند!۱-به طور میانگین مردم از عنکبوت بیشتر می ترسند تا از مرگ.۲- حلزون می تواند سه سال بخوابد.۳- اگر جمعیت چین در یک صف مقابل شما راه بروند، این صف به خاطر سرعت تولید مثل ه
عزیز دورم‌آن روز هر کجا که قدم می‌زدم تو را همراه خودم می‌دیدم، گاهی در کنارم، گاهی در مقابل، مواقعی در پشت و در جلوی خودم. آن‌جا که بوی بهارنارنج‌ها را آمیخته به بوی سوخته‌ی چوب در مشام کشیدم، تو هم بودی یا آن‌جایی که دم مارمولک سبز بزرگی را کنار دریاچه تعقیب کردم تا زیر بوته‌ها. می‌دانم توی باغ پرتقال‌ها داشتم آن عنکبوت نیم‌سانتی فسفری رنگی را که لای شاخه‌ها تار بسته بود، به تو نشان می‌دادم وگرنه دیگران ذوقم را درک نکردند، نگاه هیچ
فوبیا چیست و انواع فوبیا شامل چه مواردی است؟ راه تشخیص ترس و هراس چیست؟
آیا شما به حدی از عنکبوت می ترسید که با دیدن یک اسباب بازی یا عروسک پلاستیکی با شکل و ظاهر عنکبوت نیز احساس انزجار کرده یا جیغ می کشید؟
فوبیا چیست ؟روانشناسان به چنین ترس های بیش از حد شدید و پایدار که باعث اختلال در زندگی فرد می گردد، فوبیا می گویند.
تقریبا همه ی مردم نسبت به یک یا چند چیز ( مثلا ارتفاع، سوسک و…) احساس ترس و وحشت دارند،
اما تمایز اساسی بین این ترس ها با فوب
میدونی چی اذیتم میکنه ؟
یه شبایی که دلم لک زده بود واسه دیدنت آرزو میکردم خوابتو ببینم یکم دلم آروم بگیره ولی دریغ از یک ثانیه تو خواب دیدنت 
از وقتی نیستی از وقتی فکرم و عقلم حالشون ازت بهم میخوره و نمیدونم دلم چه حسی بهت داره دارم یه شب در میون خوابتو میبینم 
دیشب خواب دیدم داشتیم وسایلمونو میبردیم تو خونه خودمون بچینیم 
خونمون انگار ته دنیا بود ولی انقد حالم خوب بود که حاضر بودم باهات تا ته دنیام بیام 
خونه رو که داشتیم تمیز میکردیم یهو د
اختلال فوبیای خاص به ترس شدید از یک شیء یا یک موقعیت خاص گفته می‌شود. این افراد ترس شدیدی از ارتفاع، خون، عنکبوت، فضاهای بسته و… دارند و ترس‌ آن‌ها تبدیل به مانعی در زندگی روزمره شده و زندگی شخصی فرد را مختل کرده است. در مواردی نیز این اختلال مانع از کار و تحصیل فرد می‌شود. برای درمان این اختلال رویکرد شناختی رفتاری یکی از موثرترین روش‌ها می‌باشد که به افراد کمک زیادی خواهد کرد. ما در ادامه مقاله قصد داریم به بررسی نشانه‌ها، علائم و راهک
روز اول کاری گذشت. دوام آوردم. دو روز سفر با بچه‌ها در آخر هفته گذشته، آمادگی فشرده‌ای بود برای بازگشت به کار. خیلی خسته شدم البته و گه‌گاهی از دست دانشجوها حرص خوردم. به نظرم سمیر گاهی زیادی آسان می‌گیرد.دوباره باید آنقدر در کار غرق شوم که جان فکر کردن نداشته باشم. باید دوباره بچه‌هایم را خیلی دوست داشته باشم، دوباره صبح‌ها با انگیزه از خواب بیدار شوم.از آینده نباید بترسم و با فکر اینکه بعد از سه سال چه می‌شود نباید خودم را مضطرب کنم.باید
وقتی حال دلمون همون حال پارساله،دیگه فرش شستن و پنجره پاک کردن چه فایده ای داره؟؟؟
اینو وقتی داشتم گلیم توی راهرو میشستم به ذهنمم اومد،
همه چیز اطرافمون تمیز و نوشده اما عقاید و حرفا و نگاهمون تار عنکبوت بسته...
انگار از نو شدن و حول حالنا فقط همین تکوندن خونه برامون مونده...
انگار این تو سطح موندن عادتمون شده...
عادتی که همه ی زندگیمون کدر کرده و با هیچ دستمالی از صورت زندگی پاک نمیشه...
1- در آیه 101 سوره آل‌عمران، بر جایگاه چه چیزی در ایمان به خدا تأکید شده است؟
1) کتاب خدا
2) رسول خدا
3) هر دو مورد
2- قرآن، درباره خوبی‌ها و بدی‌هایی که به انسان می‌رسد، چه تعبیری دارد؟
1) خوبی‌ها از خداست
2) بدی‌ها از شماست
3) هر دو مورد
3- قرآن، سستی بنای شرک و تکیه به غیر خدا را به چه چیزی تشبیه کرده است؟
1) لانه‌ی کبوتر
2) خانه‌ی عنکبوت
3) لانه مورچه
1) تقدم تعلیم بر تزکیه
2) همسانی تعلیم و تزکیه
3) تقدم تزکیه بر
{امام زمان(عج) از منظر روایات - شماره 27}

امتحان الهی

از امام کاظم(ع) نقل شده که فرمودند: به ناچار صاحب الامر غیبتی کند که معتقدین به امامت هم از آن برگردند، همانا امر غیبت یک آزمایش است از جانب خدای عزوجل که خلقش را به وسیله آن بیازماید.
(اصول کافی، ج۲؛ ص۱۳۲)

سوره عنکبوت، آیه ۲ : " آیا مردم گمان کردند همین که بگویند ایمان آوردیم، به حال خود رها می شوند و آزمایش نخواهند شد؟ "
یا اَللَّهُ یا رَحْمنُ یا رَحِیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثَبِّتْ قَل
انسان مُوَحِّد با یکی دانستن خداوند و نفی شریک از او، در این حصن حصین الهی داخل می‌شود. ولی انسان کافر و مشرک، پناهگاهی سست و تکیه‌گاهی نامطمئن را برای خود برمی‌گزینند؛ پناهگاهی که دخول در آن سرنوشتی جز هلاکت ندارد:

ادامه مطلب
می توان از ونوس حشره خوار به عنوان یکی از شگفت انگیزترین گیاهان روی زمین نام برد. گیاهان گوشت خوار تنها در سواحل جنوبی آمریکا در کارولینای شمالی و جنوبی یافت می شوند. این گیاه روش منحصر به فردی برای شکار طعمه دارد، آن ها طعمه خود را با ترشح شهد معطر و پوشش قرمز برگ های خود به دام می اندازند. ونوس حشره خوار معمولا مورچه ها را شکار می کند، وقتی که طعمه داخل برگ می نشیند، برگ محکم بسته می شود. این گیاه سوسک، مگس، ملخ، عنکبوت و حتی قورباغه های کوچک
پاسخ سوالات مسابقه درسهایی از قران 16آبان98

1- در آیه 101 سوره آل‌عمران، بر جایگاه چه چیزی در ایمان به خدا تأکید شده است؟
1) کتاب خدا
2) رسول خدا
3) هر دو مورد
2- قرآن، درباره خوبی‌ها و بدی‌هایی که به انسان می‌رسد، چه تعبیری دارد؟
1) خوبی‌ها از خداست
2) بدی‌ها از شماست
3) هر دو مورد
3- قرآن، سستی بنای شرک و تکیه به غیر خدا را به چه چیزی تشبیه کرده است؟
1) لانه‌ی کبوتر
2) خانه‌ی عنکبوت
3) لانه مورچه
1) تقدم تعلیم بر
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
 اهل سقیفه
جمعیت و تعداد بیشترشان را دلیل بر حقانیت شان میدانند و تعداد کم شیعیان را دلیل بر باطل بودنشان
به همین دلیل عبدالحمید مولوی بعضی از اهل سقیفه دستور زادو ولد حداکثری اهل سقیفه را صادر نمود و در حالی که مسئولان مردم را از داشتن دو بچه بیشتر منع میکردند 
اهل سقیفه که منافقانه خود را پیرو اوالامر میدانند باتشویق عربستان به زاد و ولد پرداختند که کمترین جمعیت خانوادگی ایشان هش
نماز؛ پدیدآور: محمدصادق (محی‌الدین) حائری شیرازی؛ ناشر: دفتر نشر معارف؛ تعداد صفحات: 140
چون نماز به انسان معرفت و قُرب می‌دهد، این قُرب باعث می‌شود تا معرفت فرد به قُبح اعمال بد و معرفت او به جلوۀ اعمالِ صالح زیادتر شود و چشم دلش بر باطن اعمال گشوده شود. وقتی معرفت انسان به قُبح سیئه و گناه شدید شد و باطن آن را مشاهده کرد، خود این معرفت انسان را از سیئات باز می‌دارد و انسان می‌رسد به این معنا که چقدر قول خدای تعالی رسا است:«... ان الصلاه تنهی ع
چه سوره هایی را در شب قدر بخوانیم؟
در قرآن کریم،
سوره‌ای کامل به توصیف و ستایش شب قدر اختصاص یافته و بدین نام ... است و
آنان در این شب در کنار اهتمام به اعمال مستحب مخصوص این شب‌ها، برای آن امام ...
اعمال مشترک و خاص شب های قدر/ علت تأکید بر قرائت سوره روم و عنکبوت ...
Jul 27, 2013 - خداى
تعالى در شب قدر حوادث یک سال را تقدیر می کند و زندگى، مرگ، رزق، ... سه
شب انجام می‌ شود و به اعمال مشترک معروف است و اعمالی که مخصوص هر یک ...
خواندن چه سوره‌هایی در شب‌
دستگیری کماندوهای آمریکایی سال ۸۲
#کلیپ
مَثَلُ الَّذِینَ اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِیَاءَ کَمَثَلِ الْعَنکَبُوتِ اتَّخَذَتْ بَیْتًا وَإِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنکَبُوتِ لَوْ کَانُوا یَعْلَمُونَ
ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺟﺎﻯ ﺧﺪﺍ ﺳﺮﺮﺳﺘﺎﻧﻰ ﺮﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ ، ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻋﻨﻜﺒﻮﺕ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﻯ [ ﺑﻰ ﺩﻳﻮﺍﺭ ، ﺑﻰ ﺳﻘﻒ ﻭ ﺑﻰ ﺣﻔﺎﻅ ] ﺑﺮﺍﻯ ﺧﻮﺩ ﺑﻨﺎ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﺪ ، ﻭ ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺳﺴﺖ ﺗﺮﻳﻦ
ماله پروانه ای

ماله
پروانه ای قدرت در طراحی و عملیاتشان نسبتا
ساده هستند، اما به عنوان اپراتور هر نوع تجهیزات، مهم است بدانیم اجزای کلیدی،
چگونگی کارکردن آنها به چه صورت است.

6 اجزای عمومی در ماله پروانه ای وجود دارد: دسته، موتور،
گیربکس، مأموریت عنکبوت، تیغه ماله و در نهایت حلقه ایمنی.

دستگیره این است که چگونه
اپراتور دستگاه را هدایت می کند و کنترل های نصب شده روی دسته عمل می کند. موتور،
نیروی محرکه پشت ماشین است که درایو شفت را وارد می ک
نام به فارسی : عنکبوت در تار
مدت زمان : 1 ساعت و 53 دقیقه
ژانر :هیجان انگیز
سال ساخت :2019
زبان :انگلیسی
کشور سازنده :انگلستان
کیفیت :Web-Dl 1080pWeb-Dl 480pWeb-Dl 720p
زیرنویس فارسی :  داردکارگردان :Eran Riklisنویسنده :Emmanuel Naccache ,Gidon Maronستارگان :Ben Kingsley ,Filip Peeters ,Monica Bellucci ,Stilian Keli
ادامه مطلب
داستان مورچه و کارمند شدن او را شنیده‌اید؟ اگر شنیده یا خوانده‌اید، یک بار دیگر بخوانید، ضرر نمی‌کنید.مورچه کوچکی بود که هرروز صبح زود سر کار خود حاضر می‌شد و بلافاصله کارش را شروع می‌کرد، مورچه خیلی کار می‌کرد و تولید زیادی داشت و از کارش هم راضی بود و همیشه خدا را شکر می‌کرد.
سلطان جنگل، آقای شیر از اینکه مورچه بدون رئیس کار می‌کرد بسیار متعجب بود و این‌همه فعالیت را باور نمی‌کرد، شیر پیش خودش فکر کرد که اگر مورچه بدون نظارت می‌توان
گمان نکنید که شما خودتان می‌توانید یک کاری انجام بدهید. شما آن هستید که اگر یک مگس بیاید آزارتان بدهد شب نمی‌توانید بخوابید، یا روز نمی‌توانید آرام بگیرید، اگر یک پشه در شب بیاید نمی‌گذارد شما آرام بگیرید. شما آن‌کس هستید که اگر یک عنکبوت بیاید حمله به شما بکند می‌ترسید. شما آن‌کس هستید که اگر یک گنجشک از شما یک چیزی بردارد برود قدرت ندارید از او پس بگیرید.
همه عجز است، همه فقر است، هرچه هست از اوست، از خداست. 

+اتفاقات تلخ و جانکاه سیل د
فوبیای اجتماعی و راه های درمانفوبیا ترسی است غیرواقعی، شدید و طولانی مدت از یک جسم، شخص، حیوان یا موقعیت. فوبیا نوعی اختلال اضطراب است. شخصی که فوبیا دارد یا سعی می کند از چیزی که ترس ایجاد میکند اجتناب کند یا آن را با اضطراب و پریشانی فراوان تحمل می کند.بعضی از فوبیا ها بسیار خاص و محدود هستند.
برای مثال، یک شخص ممکن است فقط از عنکبوت (arachnophobia) یا گربه (ailurophobia) بترسد. در این مورد، شخص با دوری کردن از چیزی که می ترسد، نسبتاً بدون اضطراب زندگی می
هنوز زنده ام و در این دنیای فانی یکی در میان نفس میکشم 
دلم برای بوی پاسل ها و صدای تراش کردن مدادرنگی هام و صحنه ی فوق العاده هیجان آور (البته شاید فقط برای من اینجوری باشه) مخلوط شدن رنگ های رنگ روغنم و شمردن قلمو هام تنگ شده ...
الان سه ماهی میشه که وارد اتاق کارم نشدم
خواهرم یک هفته پیش که برای برداشتن کاغذای گراف رفته بود توی اتاقم دید خاک رو تابلو ها و اتد های نیمه کاره روی میز نشسته و کلی تار عنکبوت گوشه و کنار اتاق بسته ...
اینکه دست از کار
فکر میکنید با 118 هزار تومنی که طی هفته ی پیش در آوردم چی کار کردم؟
رفتم دادم پوستمو لایه روبی کردم!
چرا؟
چون به قدری زشت و سیاه و بی ریخت شده بودم که دیگه دلم به حال آقای محترم و اعضای خانواده م می سوخت :|
مدت زیادی نشستن تو اتاق درس و امتحان و حرص و استرس و .... واقعا پوستمو خراب کرده.
بنابراین جیب عنکبوت زده مو تکوندم رفتم لایه برداری.
حالا سفید شدم؟ خیر.
خوشگل شدم؟ خیر.
حس خوبی دارم؟ بله.
حس میکنم سبک و تمیز شده پوستم؟ بله.
مراحلش به این شکل بود که ا
{تمثیلات و مثال های مهدوی - شماره 39}

کنکوری صدایش نزنیم

یاد امام زمان باید همیشگی باشد و نباید هروقت گرفتار شدیم بگوییم یا صاحب الزمان! زمان کنکور خیلی ها نذر میکنند و صلوات میفرستند. در حالیکه قرآن انتقاد می کند که چرا وقتی گرفتار میشوی یا الله میگویی؟ (عنکبوت آیه۶۵)
یاد لحظه ای، کار فرعون است. فرعون به محض اینکه دید دارد غرق میشود، گفت: خدایا الان توبه کردم. خدا گفت: «وَ لَیسَتِ التُوبَه» توبه فایده ای ندارد. توبه دقیقه آخر بی فایدست.
ما هم
چه فرقی می‌کند....؟
صدای چکه کردن قطرات آب در سینک ظرفشویی یا صدای بارانِ پاییزی؟
وقتی معشوقه‌ای نباشد...
برای همراهیِ خیس انگیز این هوای دلبرانه...!
که پایش را بکوبد بر چاله هایی که پر آب شده اند
و تمام تن‌ات را خیسِ باران کند
کاملا که خیس شدی...
وقت بازگشت به خانه است
وقتِ تانگو رقصیدن
با موزیکِ نفس های پی در پی...
در اتاقِ تاریکی که پرده‌هایش کشیده شده
و بویِ عود بندِ افکارت را شٌل کرده!
ادغامِ خیسیِ عرقِ داغِ تَن با آبِ سردِ چاله هایِ خیابان!
چ
کاش به قاصدک راز نمی گفتم شاید زود باورم قاصدک ها گم نمی شن اما خیلی دیر شده برای نجات رازم ، نمی تونم بنویسم از این راز یا حتی حرف بزنم فقط می تونم نگاه کنم امان از چشمای راست گوی من که باز حرف دلم رو فریاد می زنه به خاطر همین ساکت همیشه سر به زیرم و چشم می دزدم از یه جای به بعد دیگه خود خودم قاصدک لج بازی شدم که سرگردون شد ولی تن داد به دست هایی که مچاله اش می کردن و به بادش می دادن یه قاصدک همیشه مسافرم و هیچ وطنی در قلب کسی ندارم من غریب این شهر
درمان نیش زنبور با روش های خانگی ، بررسی علائم نیش خوردگی و علت نیش زدن زنبور ها از مواردی هستند که در این مقاله رویال به آن پرداخته ایم.
فصل
تابستان در پیش است، گل ها زیبا و زیباتر شده اند و افراد بیشتری را جذب
خود می کنند و البته زنبورها نیز جذب این گل ها می شوند. وقتی قرار است به
گردش یا سفری در طبیعت بروید ضروری است که بدانید چطور باید نیش زنبور یا
حشرات دیگر را درمان کنید. به یاد داشته باشید که همیشه محیط را برای پیدا
کردن مار ، عنکبوت و ز
در جلسه مشاوره فوبیا به درمان فوبیا که یک اختلال شایع از بین انواع اختلالات اضطرابی است که فرد مبتلا به آن از ترس افراطی، غیرمنطقی و مداوم نسبت به یک موقعیت رنج می برد، پرداخته می شود.
موقعیت فوبیک می تواند ارتفاع، عنکبوت، انواع حیوانات (مثلا سگ، گربه، مار، عنکبوت،موش) آسانسور یا موارد دیگر باشد.
اجتناب یا فرار دائمی فرد از موقعیت فوبیک باعث اختلال در عملکرد روزانه ( کار، تحصیل یا روابط فرد) می شود که نیاز به درمان آن ضروری می باشد.
آن چه که ا
پادشاهی دستور داد، جاسوسانی به شهری سفر کنند و میزانِ رشادت و جنگجوییِ آن‌ها را بررسی کنند تا شاه در حمله به آن شهر، تصمیم بگیرد. 
گروهِ جاسوسان به شهر آمدند. سردسته‌ی جاسوسان در شهر ساعتی چرخی زد و دید که جوانی تاری در دست گرفته، می‌نوازد و می‌گرید و می‌خواند، و می‌گوید: «ای یار سال‌هاست منتظرم چرا نمی‌آیی؟ کارم از دعا و گریه گذشته است بر حالِ زارِ من ترحّمی نما!»
سردسته‌ی جاسوسان فرمان داد، گروهش دست از تحقیق بردارند و گفت: بیایید برگ
1.  آن قدر یک گوشه ننشینید و کتاب‌های عهد عتیق
بخوانید. اگر خاطر مبارکتان باشد عبارت «نسجت علیه عناکب النسیان» را 2
جور خوانده و معنا کردم.
 یکی معلوم؛ یعنی آن قدر در یک گوشه مانده که
عنکبوت‌های فراموشی بر آن تار تنیده‌اند.
دوم به صورت مجهول؛ یعنی سال‌ها
به‌مراتب بیشتر در یک گوشه مانده، آن قدر که عنکبوت‌های فراموشی خودشان هم مرده و
بر روی آن در تارها تنیده‌ شده‌اند. (تصویر زیبایی است با همان ذهنیت گذشتگان که
لابد نمی‌دانستند عنکبوت پوست
روزی دهنده خدا است!!

بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- درکانال فارسی خروس خوان غربی مداوم از کول برها – بعلت فقر توجیه میکند- درحالیکه خداوند منان درقران میفرماید شماها فرزندان خود را بخاطر فقر نکشید- ودجائی میفرماید این شیطان است- درشما وسوسه فقر میکند- ودر جائی میفرماید زیاده نخواهید بهمین میزان شمارا کفایت میکند وچون به پیامبر اکرم مداوم اصرار کنید ما بهانداوزه دوبرابرنیاز به شما یدهیم ودرجائی خداوندمنان الرحمن است روزی
حالا این پست رو بگذارید به حساب دید و بازدید عید. مثلا من اومدم خونه‌تون نشستم از شیرینی و آجیل و پذیرایی که خبری نیست به خاطر گرانی و کرونا، ولی حرف مفت که می‌شه زد. یعنی خب حرفم نمی‌شه زد انگار، همین‌طوری ساکت می‌شینیم چایی می‌خوریم به همدیگه زل می‌زنیم. این فیلما رو دیدین که مثلا یه دکتری رو میارن بالا سر یه سرباز، بعد دکتره سرش رو تکون می‌ده که این دیگه کارش تمومه. حالا من اون سربازم، کارم تمومه. بعد تو همین فیلما یارو مهره کمرش شکسته

فوبیاهای عجیب جهان
فوبیاهای عجیب جهان
آیا فوبیاهای عجیب جهان را می شناسید؟ آیا درباره انواع فوبیا چیزی شنیده اید؟ فوبیا ترس بسیار شدید و بی دلیل از چیزی را می گویند که می تواند باعث اختلال و بروز مشکل در زندگی روزمره فرد شود. در این مقاله با ما همراه باشید تا با این موضوع بیشتر آشنا شوید.

رابطه فوبیا و اضطراب
در حقیقت فوبیا نوعی اضطراب است. همانطور که می دانید اضطراب بسیار شایع است. آمارها نشان می دهد 30 درصد از افراد در دنیا از اضطراب رن
سر سفره‌ی سحری، حجت گفت نصف شب یه بالش برداشته و چند دقیقه رفته تو حیاط دراز کشیده. بعد که اومده تو و خوابیده، حس کرده یه چیز پادراز آبداری! داره رو گردنش راه میره. با دست پسش زده و بعد با نور گوشی هرچی رو زمین دنبالش گشته پیدا نکرده. البته چند تا پا پیدا کرده، ولی از خودش خبری نبوده. از اول تا آخر سفره دو تایی با مهندس داشتن حرفای چندش‌آور می‌زدن. من همین جوریش به خاطر بی‌خوابی اعصاب نداشتم، حالمم دیگه داشت بهم می‌خورد، ولی می‌دونستم اگه اه
سلام به دوستان⚘
یکی از دوستان گفته بود که دانستی هایی در مورد حیوانات بذارم اما متاسفانه چون من کتابی در این مورد نداشتم مجبور شدم از سایت نمناک دانستنی های حیوانات رو براتون بیارم 
1) انسان ها میتوانند سرماخوردگی و دیگر بیماری را به گوریل ها انتقال دهند.
2) یک گوزن آبی آنقدر کوچک است که در کف دست جا میگیرد.
3) شترمرغ ها میتوانند سریع تر از اسب بدوند و نرهای آن نیز غرشی همانند شیر دارند.
4) یک شیر در حیات وحش ، بیشتر از 20 کشته در سال نمی دهد.
5)
سوپرورم زنده
ارزش غذایی سوپرورم زندهغذای ویژه پرندگان زینتی%۱۰۰ ارگانیک اگر سوپرورم  بعنوان بخش از جیره خوراک طیور جوان (جوجه ها)  استفاده شود، میزان زنده مانی آنها تا٪ ۹۵ افزایش می یابد و اگر در جیره ی مرغ هایتخمگذار گنجانده شود، عملکرد تولید تخم مرغ تا٪۲۰ افزایش می یابد. 
سوپرورم هابهترین غذا برای انواع ماهی ها مثل دیسکس،فلاور ،کوی ،آروانا ،پیرانا و انواع ماهی های اکواریومی غذای کاملا طبیعی و مقوی برای پرورش و رشد انواع قناری ،مرغ ،می
ا_در یکی از خیابونای پررفت و آمد داشتیم پیاده میرفتیم...
یدونه از این گاری هایی که روشون آلوچه و لواشک و آلبالوخشک و مشتقات میفروشن کنار خیابون بود ... سینی آلبالوها روی زمین ریخته بود و دونفر آقا ، با دست مشغول جمع کردنشون بودن...یکیشون به اون یکی میگفت اشکال نداره؛سریع جمعشون کنیم دوباره بذاریمشون رو گاری! :|
حالا بهتر میفهمم چرا انقدر خوشمزن :/  :)
۲_خانوم "ر" (سن:سه سال و نیم) قراره بره بیرون و یه پیراهن پوشیده که روش عکس دوتا دلفین داره...بهش می
لَاتَخَف وَ لَاتَحزَن اِنَّا مُنَجُّوکَ وَ اَهلَکَ
نترس و غمگین نباش، ما تو و خانواده‌ات را نجات خواهیم داد
Do not be afraid or grioved. We will rescue you and your family
|عنکبوت ۳۳، Holy Quran |

برای دیدن تصویر در اندازه اصلی با ذکر صلوات بر روی آن کلیک کنید.
ثواب این طراحی تقدیم به شهید ستار ابراهیمی
✨✨ وَلِلَّهِ جُنُودُ السَّمَوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ وَکَانَ اللَّهُ عَزِیزًا حَکِیمًا (7 - فتح)
⚡و سپاه قوایِ آسمان‌ها و زمین لشکر خداست و خدا بسیار مقتدر و به تدبیر نظام عالَم داناست.
کرونا! تو کدامین سرباز نامرئی خدا هستی که همه‌ی خلایق را بدون نگهبان در خانه‌هایشان حبس و زندانی کرده‌ای؟❄ کرونا! هر چه هستی و به دست هر که و برای هر چه درست شده‌ای من نمی‌دانم، ولی این را می‌دانم که بدون اذنِ خدا وقتی برگی از درختی نمی‌افتد تو هم بدونِ اذن
در جلسه مشاوره فوبیا به درمان فوبیا که یک اختلال شایع از بین انواع اختلالات اضطرابی است که فرد مبتلا به آن از ترس افراطی، غیرمنطقی و مداوم نسبت به یک موقعیت رنج می برد، پرداخته می شود.
موقعیت فوبیک می تواند ارتفاع، عنکبوت، انواع حیوانات (مثلا سگ، گربه، مار، عنکبوت،موش) آسانسور یا موارد دیگر باشد.
اجتناب یا فرار دائمی فرد از موقعیت فوبیک باعث اختلال در عملکرد روزانه ( کار، تحصیل یا روابط فرد) می شود که نیاز به درمان آن ضروری می باشد.
آن چه که ا
دیروز رفته بودم مدرسه (آره جمعه رفته بودم مدرسه ، جای تعجب نداره چون اینجا ایرانه ) ، زنگ تفریح بوددیدم بچه ها جمع شدن دور یه سطل زباله و دارن میخندن یکی قمقمه (شده جمجمه ) پرت میکنه ، یکی آشغال هاشو پرت میکنه بعد یهو میرن عقب ، میان جلوعجیب شد برام
رفتم نگاه کردم اول چیزی ندیدم ، یه موش فاضلابی اونجا بودو بد ترین صحنه اونجا بود که دیدم موش میتونه به اندازه 80 سانت بپره بالا ولی سطل زباله یک متر بود حداقل
و در حالی که میپرید جیغ میکشید ، تاحالا جی
فصل اول
ما در پنج مایلی پشت جبهه در حال استراحت هستیم. از دیروز به ما راحت‌باش داده‌اند و حالا شکمهامان تا خرخره از گوشت گاو و لوبیا پخته پر است. حسابی سیر و مستیم. هرکس یک یقلاوی پرخوراک هم برای شام شب پس دست گذاشته. تازه اینها همه هیچ به هر کدام از ما دو جیره سوسیس و نان سربازی رسیده است که خودش آدم را حسابی روبه‌راه می‌کند. مدتها بود چنین بساطی به خودمان ندیده بودیم. آشپز موقرمز گروهان پشت سر هم به ما التماس می‌کند که بیشتر بخوریم. او به هر
هنوز بخوبی رئزی را که یک سوسک بزرگ با چنگک های چندش آورش به موهای همکارم آویزان شده بود، در حالی شروع به جیغ کشیدن کرد که همه ما به سمت او برگشتیم؛ ما هم مانند او ترسیده بودیم. هیچ وقت پاهای درازش که همچون عنکبوت به موهایش آویزان شده بود و برق چندش آور بالهایش و از همه بدتر صدای ترسناک چرق چرقش را فراموش نمی کنم. یکی از همکارانمان به سادگی بدون اینکه ترس از سوسک داشته باشد آنرا با دستش از موهای همکارم گرفت و از پنجره به بیرون پرتابش کرد.
چه چیزی
ا_در یکی از خیابونای پررفت و آمد داشتیم پیاده میرفتیم...
یدونه از این گاری هایی که روشون آلوچه و لواشک و آلبالوخشک و مشتقات میفروشن کنار خیابون بود ... سینی آلبالوها روی زمین ریخته بود و دونفر آقا ، با دست مشغول جمع کردنشون بودن...یکیشون به اون یکی میگفت اشکال نداره؛سریع جمعشون کنیم دوباره بذاریمشون رو گاری! :|
حالا بهتر میفهمم چرا انقدر خوشمزن :/  :)
۲_خانوم "ر" (سن:سه سال و نیم) قراره بره بیرون و یه پیراهن پوشیده که روش عکس دوتا دلفین داره...بهش می

باسلام بازی MINECRAFT:  این بازی بازی جذابی است جهان این بازی مکعبی است شما در این بازی توان ساخت هرچه  دل خاتون است را بسازید این بازی را شما میتونید با دوستانتان آنلاین بازی کنید. این بازی دارای مود ها و سرورهای زیبا و عالی دارد شما مود ها و سرور ها به بازی ایتم های به تری ازا کنید ولذت ببرید. شما میتونید خودتون کاراکتر هاتون را انتخاب کنید. این بازی دشمنان زامبی عنکبوت و اسکلت هست اما در این بازی یک شخصیت منفی وجود دارد. که گاهی اوقات برای کشتن
رمان قشنگی مال عهد پیشامدرن توی پیچا پیچ تپه ها و دهاتی که جزیره وار هر کدامشان دنیایی بودند و "ارتباطات" مبتذلشان نکرده بود. طوری هر تپه و دره ای برای خودش دنیایی بود که به راحتی نه ماه تمام مادری از بچه هشت ساله اش بیخبر می ماند در حالی که بچه اش یکی دو روز پیاده فاصله نداشت با او.
و قصه قصه قصه.....توی خون و جوب و ریگ هر دهی و هر تپه ای و هر زمینی قصه بود. قصه ها همه یکی بود و به هم می پیوست. کل ماجرا یک قصه بود.آخیش که دل چقدر از این قصه ها خواسته بو
لینک سازی داخلی
لینک سازی داخلی چیست؟ | تاثیر لینک های داخلی بر سئو

لینک های داخلی یا Internal Links، هایپرلینک هایی هستند که از یک دمین به همان دامین ارجاع داده می شوند. به طور عامیانه تر یک لینک داخلی، لینکیست که به صفحه دیگری از همان سایت اشاره می شود.

چرا باید لینک سازی داخلی انجام دهیم؟

ساختار وب را به تار عنکبوت تشبیه می کنند زیرا تارهای عنکبوت همگی به هم متصل هستند و عنکبوت ها با استفاده از تارها به هر نقطه ای می روند حال اگر به هر
نمایشگاه خزندگان در تور کیشیکی دیگر از دیدنی های تور کیش نمایشگاه خزندگان در کیش می باشد که هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جذب می کند. بیش از صد گونه خزنده کم یاب و نادر که از خانواده مارسانان به شمار می رود در این نمایشگاه وجود دارد که می توانید به تماشای آن بپردازید.در این نمایشگاه انواع مختلف مارهای عظیم بوا، پیتون آفریقا و آمازون، سوسمارایگوانه ماداگاسکار، عقرب سیاه امپراتور آفریقا، مارپرنده تایلند، عنکبوت های بزرگ و پرنده خوار ب
کلیه چیز در رابطه بهینه سازیبا یبگشسنبکسیبمک سرویس یوزرها عزیز آکادمی انار، با نوشته‌ی علمی همگی چیز در رابطه seo یاروهمدم شما هستیم و دوست داریم که کاملترین نوشته‌علمی در رابطه seo را در اینجا برای شما گردآوری کنیم که در صورتیکه seo را به خیر و خوبی نمیشناسید با این نوشته‌ی‌علمی از تارنما آکادمی انار آشنایی ظریف و جامعی از سئو بدست آورید. پس همراهمون باشید…
سئو در مشهد
بهینه سازی چه چیزی است؟نخستین از هر چیز بایستی به‌این سوال جواب دهیم. ا
می‌خواستم این روزها آه و ناله نکنم. متأسفانه چیز دیگری جز ناله ندارم. نه، حتما دارم. چند روز پیش با خودم گفتم حتما دیگران هم سهم دردشان را می‌کشند. مگر فقط من در این عالم درد دارم؟ بعد اجازه دادم جهان دورم بپیچد. کمی درد آرام شده بود. که چیزهایی جز ناله هم دارم؟ حتما. می‌دانید از کجا فهمیده بودم درد آرام شده؟ از شدت درد از خواب بیدار شدم. تا وقتی درد شدید است خواب نمی‌بردم. وقتی از خواب بیدار شدم، همه جا تاریک بود و فقط اتاق من روشن مانده بود. م

افسوس می خورم که غایبم از انتظار تو...

**أللَّهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ أَلفَرَج**

بین خودمون بمونه!
یه لحظه تمرکز کن! ١١٨١ سال! واقعاً خیلی زیاده!
١١٨١ ساله امامِمون منتظرِ آماده شدنِ من و توِ!
آره من و تو! من و تویی که ادعای امام زمانی بودن داریم! ولی وقتی پای عمل می‌رسه، زود کم میاریم و پا پس می‌کشیم...
خدا میگه فکر کردین اگه یه ادعایی بکنید همینجوری رهاتون میکنم؟! نه! تازه فتنه ها شروع میشه؛ باید امتحان پس بدی! [سوره عنکبوت / آیه ٢]
فتنه
پسرم 8 ماهشه و ماه ِ دیگه به دنیای ِ ما میاد  . خیلی ورج و وورجه میکنه و ضربه های عجیب میزنه.
همسرم گفت : جاش تنگه بچه ام ...  . گفتم جای ِ ما هم تنگه تو این دنیا . اگه به تعبیر قرآن کل این دنیا لهو و لعب باشه !
این زندگی دنیا چیزی جز سرگرمی و بازی نیست؛ و زندگی واقعی سرای آخرت است، اگر می‌دانستند!عنکبوت 64
واقعا هیچ علاقه ای ندارم بمیرم ، حتی علاقه ای ندارم شهید بشم . دوست دارم تا نفس میکشم مفید باشم یا به عبارتی تا مفید هستم نفس بکشم ولی شاه بیت زندگی
رمان که براساس ماجرایی واقعی است، داستان جوانی مصری است که با هویتی جعلی برای نفوذ در اسرائیل انتخاب می‌شود و حوادثی هیجان انگیز و پرفراز و نشیب را رقم می‌زند.

سازمان های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی از زمان تشکیل تا کنون، سعی دارند با بیان داستان هایی از قدرت اطلاعاتی شان در رسانه ها، اعتماد به نفس جوانان جهان اسلام را از بین برده و بذر ترس و ضعف را در دل آنان بکارند. البته باید اعتراف کرد که آنها تا حدی نیز در این امر موفق بوده اند و توانسته
«میم»
ایستاده بود کنار قنات و با چشمانی ناباور و کنجکاو، به عنکبوتی کوچک که خیمه ای
نازک از تارهای مرتعش تنیده بود، نگاه می کرد. خواستم پایم را روی آن بگذارم که
سرم داد کشید. هُلم داد. به چشم منیک عنکبوتِ زشتِ سیاه بود. با تار هایی از هیچ و
پوچ.
گفت: «بچه
ی خر، تو کوری. نمی بینی.»
گفتم: «من
شاعرم» و پُز دادم. پُزی کودکانه.
...
گفت: «این
عنکبوت از تو شاعرتر است. ببین چه توری بافته، بی سروصدا، بدون قاروقور. شاعر
گمنام، عکسش توی روزنامه ها نیست. می فهمی؟

ترجمه کتاب الاسلام و مشکلات الحضارة سید قطب را در همین زندان شروع کردم. بیشتر کتاب را ترجمه کردم؛ اما حالت دلتنگی و ناراحتی ناشی از ماندن طولانی در سلولی کوچک و تاریک که حالت یکنواختی و تکرار بر آن حاکم بود، مانع از آن شد که کار ترجمه را به اتمام برسانم و مقدمه را بنویسم. این کار به صورت ناقص باقی ماند تا اینکه در اثنای چهارمین زندان، آن را تکمیل کردم. لذا کار کتاب در یک زندان آغاز شد و در زندانی دیگر به پایان رسید.

یادداشت هایی که در این زند
مشت راستش را تا میتوانست فشار میداد و به جای کف دست با هر قدم مشت راستش را به زمین میکوبید.
چند صد متری فاصله گرفته بود و نفسهایش به شماره افتاده بودند. خیالش که کمی راحت تر شد دور و برش را ورانداز کرد و مشتش را به آرامی باز کرد، رد ناخنهاش کف دست راستش را خراش داده بود. حلقه را زیر نور ماه جلوی صورتش گرفت. یک حلقه نقره ای که رویش چیزی را حکاکی کرده بودند، کمی حلقه را چرخاند تا بتواند روی آن‌را بخواند. روی حلقه حک شده بود؛ "گرگ تنها"
دوباره آن‌را
{امام مهدی(عج) در قرآن - شماره 39}

اثبات عمر طولانی امام مهدی از قرآن

فلَوْلَا أَنَّهُ کَانَ مِنَ الْمُسَبِّحِینَ، لَلَبِثَ فِی بَطْنِهِ إِلَى یَوْمِ یُبْعَثُونَ [صافات/۱۴۳و۱۴۴]
ترجمه: اگر او از تسبیح گویان نمی بود، حتما در شکم ماهی تا روزی که خلق مبعوث شوند، باقی می ماند.
حضرت یونس در معده نهنگ قرار داشت؛ جای هضم هر چیزی! نه هوایی، و نه نور و روشنایی! به عبارتی در بدترین موقعیتِ حیات بود! خدایی که قدرت دارد بنده اش را تا روز قیامت در چنین مو
نشستم در دفتر روزنامه. زیر کولر. روی میزی که یک شیشه از فلان گیاهی که نمی‌دانم چیست رویش هست. موسم روی روزنامه‌ای‌ست که داستانی از من در آن چاپ شده. صدای کیبورد می‌آید. صدای یک موسیقی آرام از دور می‌آید. گاهی صدای بحث این و آن بر سر فلان خبر می‌آید. آدم‌های اینجا را کم و بیش می‌شناسم. برایشان نوشته‌ام. قبل‌ترها از دور با آنها مکاتبه داشته‌ام. یک کارت خبرنگاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان الان توی کیفم هست. بوی سیگار می‌آید. بوی میوه. بوی عطر
شاید بد نباشد در آلبوم عکس کودک شما، بعد از عکاسی با ژانرهای لطیف و هنری، کمی تنوع را چاشنی کار قرار دهید و عکاسی از کودک با تم هالووین را امتحان کنید. هرچند هالووین به خودی خود کمی وحشت و خشونت به همراه دارد ولی اگر همگام با این مقاله پیشروی کنید، می‎توانید تا حد قابل قبولی این بعد منفی را کنترل کرده و حتی به طنز نزدیک کنید.
اصلا فلفسه جشن هالووین چیست؟
جشن هالووین جشن مخصوص مسیحیان است که در آن، همه لباس‎های عجیب و غریب و ترسناک می‎پوشند
بعضی مدارس خاص هستن. هر کسی توش قبول نمی شه. برای قبولی باید امتیازات خاصی
داشته باشی. در صورت قبولی، خوشحال می شی و به خودت افتخار می کنی که از بین اون
همه متقاضی تو انتخاب شدی. اما این قبولی شروع امتحان هایی هست که باعث رشد و
موفقیت تو می شن.
ایمان هم این طوره.
 قرار نیست، حالا که ما به خدا ایمان
آوردیم، دیگه امتحانی در کار نباشه1. اتفاقا امتحان ها از این به بعد
بیشتر خواهند شد، چرا که قراره رشد کنی و رتبه ی بالاتری بگیری.
به امتحان ها به چشم پله
سلام
انسان یک چیزی است توی مایه های بنی اسرائیل اولهای سوره بقره. تازه خیلی خوب که باشد و فخر خدا به ملائکه را توی داستان خلقت قبلش گفته باشند ..انسان می شود یک موجود نمک نشناس بهانه گیری مثل همین بنی اسرائیل....حالا هی راه دور نروم که بچه های ننر توقعی فلان و بهمانم دقیقا به کی رفته اند....همه مان دقیقا انسانیم
یک ماه آزگار که مهمان خود خدا بوده باشیم و نفس و خواب و همه چیزمان عبادت شمرده شده باشد و شیطان هم دست و پایش رویمان بسته شده باشد...همچین
برگه های امتحان پخش شده
زرنگ تر ها که عده کمی هستند، تند تند در حال جواب دادن به سوالات هستند.
برخی به سالن امتحان چشم دوخته اند و هرازگاهی به یکی دو سوال پاسخ می دهند.
عده ی زیادی1 هم مشغول نظاره اطراف و نقشه کشیدن برای زیبا و مجلل
تر کردن سالن امتحانات هستند؛ بدون اینکه حتی به یک سوال جواب بدهند.
وقت امتحان محدود و بود و به آخر رسید. حالا زمان تحویل برگه هاست.
تو جزو کدام دسته ای؟ به سالن امتحان دلبسته ای یا بابت پاسخ های صحیح خیالت
راحت است؟
م
امروز جزو معدود شنبه‌هایی هست که حالم خوبه، چند روزی هست بعد از نماز بیدار می‌مونم. نمی‌تونم قول صد در صد بدم ولی احتمالن این برنامه رو تا آخر عمرم ادامه بدم. پنج‌شنبه و جمعه که تعطیله معمولن به بطالت می‌گذره و زیاد مفید نیست واسه همین شنبه‌ها مثل زنبور کارگری می‌مونم که دو روزی توی تار عنکبوت گیر کرده، حالا از اونجام آزاد بشه باید بره کارگری بکنه‌ها، ولی خب دیگه. این همه توضیح به این خاطر بود که شما بفهمین امروز اونطوری نیستم و اینطوری
دانستنی های جالب دنیا
1- حلزون می‌تواند 3 سال بخوابد.
2- به طور میانگین مردم از عنکبوت بیشتر
می‌ترسند تا از مرگ!
3- اگر جمعیت چین به شکل یک صف از مقابل
شما راه بروند، این صف به خاطر سرعت تولید مثل هیچ‌وقت تمام نخواهد شد.
4- خطوط هوایی آمریکا با کم کردن فقط یک
زیتون از سالاد هر مسافر در سال 1987 توانست 40000$ صرفه‌جویی کند.
( دانستنی های جالب دنیا )
5- ملت آمریکا بطور میانگین روزانه
73000 متر مربع پیتزا می‌خورند
.
6- درامریکا سالانه ۱۵نفر بر اثر
گازگرفتگی تو
دیشبم دوباره یه خواب باحال میدیم...خواب میدیم 24 سالمه و تازه اول دوران اینترنیمه...اینترن دانشگاه دولتی شهر زادگاه بودم...بعد یه فامیلی داشتم که اونم هم ترم من بود ولی ساری درس میخوند و قرار بود باهم ازدواج کنیم...چند روز اومده بود دانشگاه من ...بعد حراست دانشگاه منو بخاطر حجاب گرفت و من گریه کردم گریه کردم گریه کردم و توی کلی راهروی پرپیچ و خم میدونیدم تا اروم بشم...اروم که شدم اون پسره دوباره جلو روم بود داشتم بهش میگفتم بیا طرح بریم یکی از روست
افزایش تمرکز حواس در مطالعه
(دکتر احمدی، مشاوره تحصیلی و کسب و کار)

بسیاری از دانشجویان هنگام تحصیل در تمرکز مشکل دارند. همان طور که خود می دانید، تمرکز حواس در    هر کاری از جمله مطالعه و درس خواندن - از ضروریات است. تمرکز حواس، حالتی ذهنی و روانی است که در   آن حالت، تمام قوای حسی، روانی و فکری انسان روی موضوع خاصی متمرکز می شود و تضمین کننده امر یادگیری و انجام صحیح کارها و رهایی از خطرات احتمالی است.
شاید شما تا به حال خیلی به حواس پرتی فک
افزایش تمرکز حواس در مطالعه
(دکتر احمدی، مشاوره تحصیلی و کسب و کار)

بسیاری از دانشجویان هنگام تحصیل در تمرکز مشکل دارند. همان طور که خود می دانید، تمرکز حواس در    هر کاری از جمله مطالعه و درس خواندن - از ضروریات است. تمرکز حواس، حالتی ذهنی و روانی است که در   آن حالت، تمام قوای حسی، روانی و فکری انسان روی موضوع خاصی متمرکز می شود و تضمین کننده امر یادگیری و انجام صحیح کارها و رهایی از خطرات احتمالی است.
شاید شما تا به حال خیلی به حواس پرتی فک
مشاور پرورش شترمرغ

بهداشت ساختمان مزرعه شترمرغ
مدیریت مزرعه شترمرغ
 بهداشت سیستم زه کشی مناسب دراطراف ساختمانهای موجود در مزرعه مورد نیاز است تا از ایجاد رطوبت زیاد در ساختمان نگهداری جوجه های شترمرغ پرهیز شود زیرا شرایط مرطوب به تکثیر میکروب ها کمک می کند و جوجه های کوچک هم حساس می باشند. محل انبار، بایستی روزانه تمیز و ضایعات حاصل خارج شوند. تارهای عنکبوت در تمام سالن و روی سیم ها باید حداقل هر ۲ تا ۳ هفته یک بار تمیز شوند تا پناهگاه ا
آنچه لازم است در ابتدا بدانیم اینست که در وهله ی نخست بعثت پیامبر و نزول قرآن واژه ای به نام الله در این کتاب خود نمایی نمیکند.حتی آیات نخستین وحی با کلمه "ربّ" آغاز میشود:
اِقرأ باسم ربّک الذی خَلَق
بخوان بنام خدایت که بیافرید
سپس واژه الله حضورش در قرآن پررنگ تر میشود تا جائیکه تبدیل به شعار اسلام میشود:لا اِلهَ اِلّا الله
درکتاب قرآن واژه " الله " به خداوند اختصاص دارد.با وجود اینکه در قرآن اسامی متعددی برای خداوند مورد استفاده قرار گرفته ا
#_ارتباط_و_انس_با_امام زمان(عج)_6
راه های شناخت (باطنی) امام زمان (عج) :
1- نص : نص در لغت یعنی هر نوعکلامی که صریح و آشکار باشد و نیاز بهتوضیح نداشته باشد. و در اصطلاح یعنی تعیین و تصریح و اعلام پیامبر(ص) که مفادش خبر دادن از جعل(قرار دادن) و نصب الهی یا جعل و نصبتوسط امام (به امر الهی ) است. فرق این دو با هم در این است که:در اولی جعل و نصب بدون واسطه انجام شده و فعل الهی است.مانند:بعثت انبیای الهی توسط خداوند.و در دومی فعل الهی به واسطه پیامبر(ص)  انجام م
این روزها همه به شدت طرفدار شبکه ها ی اجتماعی هستند.جدا کردن ثانیه ای ما آدم های امروز از این دنیای ارتباطات مجازی سخت ترین انقلاب ناشدنی قرن حاضره.قبل از هر چیز بگم هیچ کس مجذوب تر از خودم به این شبکه ها نبود.اگه اینستاگرام خسته کننده می شد با باز کردن یک اکانت فیسبوک به خیال خودم انگیزه بیشتری برای به فنا دادن دستی دستی اینترنت و از همه مهم تر وقتم میدادم.اما امروز که دارم این مطلب رو مینویسم تنها جایی که میتونید از من اثری از حضور آنلاین بب
سلام خدمت کاربران عزیز نایاب سیتی، امروز با ترینر بازی Watch Dogs با  شما همراه هستیم !!
watch dogs از اونجایی که محبوبیت زیادی تونسته جذب کنه و از طرفی خیلی از دوستام هم همین بازی رو انجام میدن تصمیم گرفتم
ترینر بازی رو در اختیارتون قرار بدم که بتونید با لذت بیشتری بازی کنین :)))
خب خب  !
مقدمه ای کوتاه !
watch dogs به فارسی به معنای سگ های نگهبان هست.که درسال ۲۰۱۴ توسط ubisoft معرفی شده.
به سبک بازی می توان جهان باز،اکشن ، ماجراجویی و مخفی کاری بودن اشاره کنیم.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها